Miska WC kwadratowa vs. tradycyjna – która lepsza

Nowoczesne rozwiązania aranżacyjne dopuszczają różne elementy wyposażenia wnętrz, a producenci prześcigają się w swoich ofertach. Dotyczy to również wystroju łazienek, gdzie nie dominuje już wyłącznie jedno, stosowane od lat rozwiązanie. Wprost przeciwnie, ceramika łazienkowa otwiera przed inwestorem cały wachlarz możliwości wyboru, a w tak bogatej ofercie od wiodących producentów, bardzo łatwo się zagubić. Jeśli właśnie zastanawiasz się, czy lepszym rozwiązaniem będzie kwadratowa, czy też tradycyjna miska WC, nasz artykuł z pewnością ułatwi podjęcie decyzji.

Miska WC tradycyjna – klasyczne rozwiązanie do każdej łazienki

Tradycyjna miska ustępowa ma na ogół okrągły lub nieco owalny kształt. Taka estetyka wpisuje się w szeroki wachlarz możliwości aranżacyjnych, spełniając przede wszystkim funkcje praktyczne. Nic dziwnego, że zdecydowana większość wiodących producentów posiada takie produkty w swojej ofercie.

Tradycyjny model miski można wykorzystać zarówno w aranżacji łazienki czy toalety w stylu retro, jak i w nowoczesnym stylu industrialnym. I to właśnie uniwersalizm tego rodzaju kompaktów sprawia, że cieszą się one niestającą popularnością. Na tą wpływa również cena, niższa niż w przypadku nietypowych rozwiązań.

Dodatkowym atutem będzie również łatwość montażu oraz możliwość wprowadzenia dodatkowych udogodnień, jak np. deska wolnoopadająca, zapewniająca odpowiedni komfort użytkowania oraz chroniąca misę przed uszkodzeniami mechanicznymi w trakcie częstego korzystania z toalety przed domowników. Tradycyjne miski WC mają również elegancki wygląd, a zakup produktu od wiodących producentów gwarantuje wysoką jakość i trwałość zastosowanych rozwiązań.

Kwadratowe i tradycyjne miski wc kupisz w https://www.lazienkiabc.pl/Miski-WC-c267

Miska WC kwadratowa w aranżacji nowoczesnych toalet

Miski WC mogą współcześnie występować w wielu różnych kształtach, które doskonale sprawdzą się w Twojej łazience, niezależnie od stylu, który wybierzesz. Jeśli jednak swoją łazienkę chcesz wyposażyć w nowoczesnym stylu, doskonałym rozwiązaniem będzie miska WC kwadratowa. Taki produkt znajdzie swoje miejsce w pomieszczeniach, w których istotnym elementem wystroju jest poczucie symetrii i geometryczne kształty.

Miska WC kwadrat będzie doskonale prezentowała się na kontrastowej kolorystycznie ścianie. Warto wiedzieć jednocześnie, że wśród tego rodzaju produktów nadal dominuje kolor biały, dostępny w ofercie wiodących producentów, jak Koło, Roca czy Cersanit. W większych łazienkach warto postawić na sporych rozmiarów modele miski WC wiszącej, która nadadzą im wyjątkowego charakteru.

Ciekawym rozwiązaniem może być również kwadratowa miska WC bez kołnierza. Taki system ułatwia utrzymanie higieny i sprawia, że muszla lśni czystością, spłukiwana przez znacznie mniejszą ilość wody, niż w przypadku tradycyjnych rozwiązań. Co ważne, decydując się na produkt, jakim jest miska wc podwieszana kwadratowa, warto również zapoznać się z ofertą znanych producentów na umywalki w tym samym stylu i kształcie, co pozwoli stworzyć harmonijną całość aranżacyjną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 + 14 =